Jdi na obsah Jdi na menu
 


Thriller filmy online ke shlédnutí

 

 

Snadný prachy (2010)

Švédský kriminální román je v poslední době populární nejen v zemi svého vzniku, ale v podobě trilogie Milénium atakoval čtenáře z celé Evropy. Snabba Cash je adaptací velmi úspěšné kriminálky Jense Lapiduse a ve třech paralelně vyprávěných příbězích realisticky načrtává severskou drogovou scénu. Imigrant Jorge právě utekl z vězení a je na útěku před srbskými gangstery. Mrado je malý kriminálník, který pro Srby naopak pracuje v rámci lokálního drogového trhu. Jonas „JW“ Westlund pracuje přes den jako taxikář, aby před svými bohatými přáteli mohl předstírat život na vysoké noze. Když se Jonasovi naskytne možnost rychle vydělat balík peněz, neváhá.

Hitler v Hollywoodu (2010)

Herečka Maria de Medeirosová, známá z filmu Pulp Fiction, pracuje na dokumentu o filmové hvězdě Micheline Presleové, jejíž kariéra začala ve 30. letech 20. století. Hovoří spolu o různých režisérech, až narazí na jméno Luis Aramcheck. S ním Micheline v roce 1939 natočila film, který se kvůli válce nikdy nedostal do kin. Maria se vydává po stopách ztraceného snímku, a natáčení životopisného dokumentu se tak mění v napínavé pátrání po zapomenuté minulosti evropského filmu. Je evropský umělecký film obětí dosud netušeného hollywoodského komplotu? Režisér a filmový teoretik Frédéric Sojcher natočil hravý mystifikační dokument, který nás zavede do Cannes, Benátek i Berlína. Snímek kromě sofistikovaného obsahu vyniká i zpracováním, především díky své barevné vytříbenosti. Sojcherovo dílo je promyšlenou hrou, v níž si divák není jistý, kde končí pravda a kde začíná mystifikace. Lahůdka pro všechny milovníky filmu.

Všemocný (2011)

Akční thriller Limitless pojednává o spisovateli, který užívá experimentální lék, který mu umožňuje používat na 100% jeho mysl. Jak se mění ve svou dokonalou verzi, jeho síly se stále kazí více, než si dokáže představit.

Sanctum (2010)

 Špičkový potapěč Frank McGuire (Richard Roxburgh) věnoval průzkumu jeskyní Esa’ala v jižním Pacifiku již mnoho měsíců. Když je ale východ nečekaně zatopen vodou, je jeho tým, zahrnující sedmnáctiletého syna Joshe (Rhys Wakefield), finančníka Carla Hurleye (Ioan Gruffudd), jeho přítelkyni Victorii (Alice Parkinson) a bláznivého George (Dan Wyllie) – nucen nalézt cestu ven složitým podvodním labyrintem. Velmi záhy si musí odpovědět na nevyhnutelnou otázku: Dokážou přežít nebo jsou uvězněni navždy?

Obřad (2011)

Film The Rite se soustředí na rozčarovaného amerického seminárního studenta, který přichází do zaříkačské školy ve Vatikánu a setkává se s démonickými silami.

 

 

 

DALŠÍ FILMY ONLINE ►

 

 

 

 Filmové novinky, hlasování, recenze a informace o filmech online.