Jdi na obsah Jdi na menu
 


Horory filmy online ke shlédnutí

 

Vřískot 4 (2011)

Wes Craven a jeho "zabiják s maskou" se po dlouhých 11 letech vrací ve čtvrtém pokračování populární série Vřískot.

Řetězová zpráva (2010)

Skupina teenagerů dostane dopis, který mají přeposlat další pětici lidí, jinak zemřou. Všichni se ovšem dopisu pouze vysmějí. A to neměli dělat..

Paranormal Activity 2 (2010)

Nevěřili byste, jak strašidelné můžou být záběry z průmyslových kamer. Když před třemi lety debutující režisér Oren Peli představil horor, kde tyto záběry tvořily základní obrazovou složku, málokoho napadlo, že Paranormal Activity vstoupí do historie. Nicméně stalo se. Film za patnáct tisíc dolarů jich vydělal bezmála 200 miliónů, čímž se stal co do návratnosti investic jedním z nejúspěšnějších filmů všech dob. Navíc je považován za hororový vrchol, protože tuhle duchařskou historku ustojí jen ti skutečně nejotrlejší. Hlavní roli mají znovu hrát kamery, které mají znepokojeným majitelům ukázat, co nekalého se děje v jejich domově, když klidně spí.

30 dní dlouhá noc (2007)

Každý rok se město na severu Aljašky na měsíc ponoří do tmy. Je to doba, kdy obyvatelé balancují na hraně mezi přežitím a zkázou, jelikož s tmou přichází i něco jiného. Čerstvá krev láká predátory a úsvit nepřichází … Film je adaptací známého hororového comicsu.

The Thing (2011)

Děj příběhu se odehrává v zimě roku 1986 na výzkumné stanici v Antarktidě. Dvanáctičlenný vědecký tým tam objeví mimozemšťana, který byl ve sněhu pohřben více než 100 000 let. Poté, co se bytost dostane z ledového sevření, za ní zůstává jen spoušť, neboť dokáže měnit podobu a proniknout do lidského těla.
Strhující příběh, přesvědčivé herecké výkony, neuvěřitelné speciální efekty od Roye Arbogasta, dokonalé masky od Roba Bottina a zvláštní vizuální efekty z mistrovské dílny Alberta Whitlocka, to vše najdete ve tomto podivuhodném thrilleru, označeném v Time Magazine jako "film plný hrůzy", který dnes ve svém žánru patří ke klasice.

 

 

 

DALŠÍ FILMY ONLINE ►

 

 

 

 Filmové novinky, hlasování, recenze a informace o filmech online.