Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komedie filmy online ke shlédnutí

 

Dům košaté lásky (2009)

Rodinný psychoterapeut Juhani a lektorka obchodu Paula se rozhodnou rozdělit své dlouholeté manželství civilizovanou cestou. Zatím bydlí ve společném domě na břehu jezera a ani jeden se z něj nechce stěhovat. Určí si jasná pravidla společného soužití, aby je hned vzápětí porušili. Chuť po pomstě rozkryje dávno zapomenutá příkoří a do příběhu rozchodu se začínají zaplétat další postavy z minulosti obou protagonistů. Tragikomedie zábavně proplétá životy různých lidí a graduje díky dobře napsaným dialogům i skvěle rozehraným situacím. Kaurismäki natočil klasický divácky vděčný žánrový film, který ale mistrně zpracoval a obsadil vynikajícími herci.

Mr. Nice (2010)

Životní příběh Howarda Markse, elitního britského pašeráka drog.

Zůstane to mezi námi (2010)

Nikola je muž, který ví, jak si dopřát požitků a ještě si za své hříchy vysloužit soucit. Bratr sice před jeho zálety zavírá oči, ale sám nemá čisté svědomí. Lze na nevěře nacházet i hezké věci, nebo si zaslouží naprosté opovržení, zvlášť pokud je spíš promyšlená než spontánní? Tragikomické drama ze současného Záhřebu postupně transformuje požitky a družnost v pohrdání a samotu. Původně sympatické postavy si říkají o opovržení, snímek však k němu jednoznačně nenabádá. Žádný z hrdinů totiž nemá natolik čistý štít, aby se stal morální autoritou. Ani ženské postavy, kterým by možná bylo lépe, kdyby žily bez mužů – to by jim ovšem musely přestat skákat do náručí. Tato vztahová mozaika možná působí jako komediálně odlehčená, zanechává však i trpkost z toho, jaká prázdnota postavy obklopuje.

3 / Drei (2010)

Obsah se připravuje.

Odnikud někam (2010)

Tvrdě žijící hollywoodský herec prozkoumává svůj život poté, co jej nečekaně navštíví jeho jedenáctiletá dcera.

Týden bez závazků (2011)

Ženatému muži je nabídnuta příležitost mít mimomanželskou aféru. Zatímco je se svým nejlepším přítelem zapojen do zábavy, věci se trochu vymknou kontrole, když jejich manželky začínají mít mimomanželské aktivity také.

Jack se chystá vyplout (2010)

Obsah se připravuje.

Zkus mě rozesmát (2011)

Ve filmu Just Go With It si plastický chirurg začne romanci s mnohem mladší učitelkou, využije svou loajální asistentku, aby předstírala, že je jeho nastávající ex-manželka, aby zamaskoval lehkomyslnou lež. Když toho selže mnohem víc, musí se do toho plánu zatáhnout i děti asistentky a všichni míří na víkend na Havaj, který změní životy všech zúčastněných.

Dilema (2011)

Muž zjišťuje, že manželka jeho nejlepšího kamaráda má milostnou aféru.

 

 

 

 

DALŠÍ FILMY ONLINE ►

 

 

 

 Filmové novinky, hlasování, recenze a informace o filmech online.