Jdi na obsah Jdi na menu
 


Animované filmy online ke shlédnutí

 

Rio (2011)

 

Animované dobrodružství vyprávějící o papouškovi z Minnesoty, který se rozhodne, že poletí do Rio de Janeira.

Máma mezi Marťany (2011)

Vyneste odpadky, snězte brokolici – kdo potřebuje maminky? Devítiletý Milo zjistí, jak moc potřebuje svoji maminku, když ji unesou Marťané, kteří plánují, že ukradnou její „maminkovství“ pro své vlastní potomky. Film ukazuje Milovu výpravu, kterou podnikne na záchranu své maminky – divoké dobrodružství ve formátu 3D, které zahrnuje cestování načerno na vesmírné lodi, řízení komplikované víceúrovňové planety a ovládnutí mimozemského národa a jejich vůdce. S pomocí technické inteligence, pozemšťana jménem Gribble, který žije pod zemí a rebelské Marťanské dívky jménem Ki se Milovi podaří najít cestu zpátky ke své mamince – více než jedním způsobem.

Rango (2011)

Než si začal říkat Rango a vybájil si spoustu mýtů o svých hrdinských kouscích, obýval chameleon v havajské košili prostorné terárium. Nic mu v něm nechybělo, snad kromě trochy akce. Té si začne naplno užívat, když se nešťastnou náhodou ocitne uprostřed vyprahlé pouště, kde si na něm málem pochutná hladový jestřáb. A aby napětí nebylo málo, jeho další kroky vedou do města jménem Prach, v němž visí obyvatelům kolty proklatě nízko. Ve zdejší nálevně si chameleón vymyslí jméno Rango a pár hrdinských historek, čehož vzápětí lituje. Od zoufalých domorodců totiž obratem dostane šerifskou hvězdu a hromadu úkolů, mezi nimi i nalezení zdroje pitné vody a odstranění zdejších i přespolních zabijáků. Na Rangovi teď bude, zda neuvážené hrdinské kecy přetaví v činy, nebo zda zahodí hvězdu, kolty a stetsona, navlékne havajskou košili a uteče zpátky do civilizace.

Gnomeo & Julie (2011)

Nový animovaný komediálně-dobrodružný snímek Gnomeo a Julie dává nejslavnějšímu příběhu lásky na světě Williama Shakespeara další rozměr. Režisérem filmu je tvůrce Shreka 2 Kelly Asbury, scénář napsal Mark Buton, který je autorem úspěšného Madagaskaru, což je záruka zábavného příběhu, u kterého se budou bavit děti i dospělí.

Planeta 51 (2009)

Obyvatelé planety 51 žijí v neustálém strachu z mimozemské invaze. Jejich paranoia je potvrzena přistáním astronauta ze Země. Avšak i pro kapitána Charlese 'Chucka' Bakera je to pořádný šok. Snaží se uniknout zajetí a co nejrychleji se vrátit na Zem.

Méďa Béďa (2010)

Jellystoneskému parku stagnuje podnikání, tak chamtivý starosta Brown rozhodne zrušit a rozprodat pozemky. To znamená, že rodiny nebudou mít nadále možnost poznat přírodní krásy přírody, a ještě horší je, že Yogi a Boo Boo budou vyhoštěni z jediného domova, který kdy znali. Tváří v tvář jeho největší výzvy, Yogi musí prokázat, že je opravdu „chytřejší než průměrný medvěd“ a spolu s Boo Boo se spojí s Rangerem Smithem k nalezení cesty, jak zachránit Jellystoneský park před zavřením navždy.

Megamysl (2010)

Moc často se nestává, aby se hlavním hrdinou rodinného filmu stal padouch. Studio DreamWorks Animation to naposledy zkusilo se Shrekem a skončilo to hned čtyřmi díly a jednou z nejúspěšnějších filmových sérií všech dob. Po zelené teď na DreamWorks semaforu naskočila modrá, jinak barva kůže nového gaunera, Megamysla, který si má získat srdce diváků, vlastní zlé povaze navzdory.

Happy Feet 2 (2011)

Auta 2 (2011)

V druhém díle úspěšného animáku Auta se podíváme společně s Bleskem McQeenem a jeho parťákem Materem na mezinárodní závod těch nejrychlejších aut na světě.

 

 

 

 

DALŠÍ FILMY ONLINE ►

 

 

 

Filmové novinky, hlasování, recenze a informace o filmech online.