Jdi na obsah Jdi na menu
 


Akční filmy online ke shlédnutí

 

Tron Legacy (2010)

Vzpurný sedmadvacetiletý Sam Flynn je pronásledovaný záhadným zmizením svého otce Kevina Flynna, člověka, kdysi známého jako světově proslulého vývojáře video her. Když Sam vyšetřuje zvláštní signál poslaný z Flynnovy staré arkády, který mohl pocházet jen od jeho otce, najednou se ocitne v digitálním světě, kde byl po dvacet let jeho otec vězněn. Za pomoci nebojácné válečnice Quorry, se syn a otec vydají na životu nebezpečnou cestu napříč kybernetickým světem, který se po dvacet let vyvíjel a stal se mnohem vyspělejším, co se týče vozidel, zbraní, prostředí, a ještě jim v cestě stojí nelítostný Clu, který by zastavil vše, aby jejich útěku zabránil.

Thor (2011)

Thor je poslán svým otcem Odinem na zem, aby se zde naučil pokoře. Thor se na zemi objeví coby student medicíny Donald Blake bez jakýchkoliv vzpomínek na svůj božský původ. Krátce poté, co dokončí studia, objeví novopečený chirurg Blake Thorovo kladivo a naučí se přeměňovat v tohoto boha Hromovládce. Časem je Odinem zbaven od své lidské podoby a zůstává už jen Thorem, bohem hromu....

Centurion (2010)

Britský režisér Neil Marshall je znám jako tvůrce naturalisticky brutálních filmů jako Psí vojáci či Soudný den. Jeho nejnovějším snímkem je thriller CENTURION, nazývaný „Smrtonosnou pastí po římsku.“
Neil Marshall se inspiroval legendou o římské Deváté legii, která ve 2. století n. l. zmizela beze stop v Kaledonských horách v severním Skotsku, obývaných kmenem divokých Piktů.

Drive Angry (2011)

Zločinec Milton (Nicolas Cage) uprchne z pekla pro jednu poslední možnost na vykoupení: aby zabránil kultu, který zavraždil jeho dceru, obětovat za tři dny její dítě. Pomáhá mu mladá servírka a auto jejího ex-přítele, přičemž společně musí čelit vůdci kultu, policii a zabijákovi známému jako "The Accountant", který jej chce vrátit zpátky Ďáblovi.

Jsem číslo čtyři (2011)

Tři lidé zemřeli. Kdo bude číslo čtyři? D.J. Caruso („Oko dravce“, „Disturbia“) předvádí thriller plný akčních scén o výjimečném teenagerovi Johnu Smithovi (Alex Pettyfer), který je uprchlíkem a utíká před nemilosrdným nepřítelem, který ho chce zničit. John mění svou identitu, pohybuje se z města do města spolu se svým ochráncem Henrim (Timothy Olyphant). Pořád je tím novým dítětem, které nemá žádná pouta ke své minulosti. V malém městě v Ohniu, které nyní nazývá svým domovem, naráží John na nečekané události, které změní jeho život – na první lásku (Dianna Agron), mocné nové schopnosti a spojení s ostatními, kteří sdílejí jeho neuvěřitelný osud.

Rychlá a zběsilá pětka (2011)

 

Po dvouleté pauze je tu znovu slavná série, již s pátým dílem. Znovu uvidíme známou dvojku, Vina Diesela (Dominic Toretto) a Paula Walkera (Brian O'Conner), ale tentokrát přijde i samotný Dwayne "The Rock" Johnson (Hobbs).

 

Naše banda závodníků musí osvobodit Dominca ze spárů policie a dát se na zběsilý útěk před zákonem...

S.W.A.T. Pod palbou (2011)

Expert protiteroristické jednotky, špičkový důstojník losangeleské policie Paul Cutler je povolán do Detroitu, aby se tu ujal výcviku členů týmu S.W.A.T. a seznámil je s nejmodernějšími technikami záchrany rukojmích. Plánovaný průběh ale zásadně nar uší nepovedený zákrok u vyhroceného rodinného sporu, během kterého umírá rukojmí. Na scéně se objevuje posedlý vládní zabiják, který má za úkol Cutlera a ostatní členy týmu odstranit.

Snadný prachy (2010)

Švédský kriminální román je v poslední době populární nejen v zemi svého vzniku, ale v podobě trilogie Milénium atakoval čtenáře z celé Evropy. Snabba Cash je adaptací velmi úspěšné kriminálky Jense Lapiduse a ve třech paralelně vyprávěných příbězích realisticky načrtává severskou drogovou scénu. Imigrant Jorge právě utekl z vězení a je na útěku před srbskými gangstery. Mrado je malý kriminálník, který pro Srby naopak pracuje v rámci lokálního drogového trhu. Jonas „JW“ Westlund pracuje přes den jako taxikář, aby před svými bohatými přáteli mohl předstírat život na vysoké noze. Když se Jonasovi naskytne možnost rychle vydělat balík peněz, neváhá.

 

 

DALŠÍ FILMY ONLINE ►

 


 

Filmové novinky, hlasování, recenze a informace o filmech online.